Łóżko z szufladą - Nova -160cm

635,00 zł
Brutto

Drewniane łóżko Nova z szufladą w 4 kolorach.

kolor
  • biały
  • szary (+20.00 PLN)
Ilość

Przedstawiamy Wam drewniane łóżko dla dzieci z praktyczną szufladą, która pomieści mnóstwo drobiazgów. Rama łóżka wykonana jest z litego drewna sosnowego i wyposażona jest w solidny stelaż pod materac (materac sprzedawany osobno).  Dodatkowo nasze łóżko posiada w zestawie barierkę ochronną, dzięki której Twoje dziecko jest bezpieczne podczas snu. Gdy nie jest już potrzebna, można ją łatwo zdemontować.

Nasze meble mają ponadczasową formę, uniwersalną stylistykę i wykonane są w 100% z litego drewna sosnowego. Różnorodność dostępnych brył, pozwala na swobodny wybór dodatków i dekoracji przy aranżacji pokoju.

Łóżko wykończone jest podwójną warstwą najwyższej jakości półmatowych, bezbarwnych lakierów ekologicznych, które podkreślają naturalną strukturę i barwę drewna sosnowego.

Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu. W zestawie znajduje się szczegółowa instrukcja montażu wraz z niezbędnym wyposażeniem (śrubki, kołki).

W skład zestawu wchodzą: rama drewniana, barierka ochronna, stelaż pod materac, instrukcja montażu, wszystkie potrzebne śruby.

Prosimy wybrać w opcjach kolor łóżka.

ŁÓŻKO 160 cm:

Wymiary: 60 cm wysokość x 80 cm szerokość x 160 cm długość

Wymiary szuflady: 17 cm x 159 cm x 70 cm

Waga: 23 kg

Wymiary zagłowia: 60 cm wysokość x 87 cm szerokość

Wysyłka łóżka w około 5 dni roboczych.

Po otrzymaniu przesyłki z łóżkiem należy dokładnie obejrzeć karton i zawartość- w razie uszkodzeń, do których doszło w transporcie, nie przyjmujemy reklamacji bez protokołu podpisanego przez kuriera!